Bezpłatne ogłoszenia drobne

Stowarzyszenie Krzesiwo z Jeżewa zaprasza na warsztaty JOGA-RUCH-ODDECH-RELAKS, które odbędą się od 25 do 31 lipca

Będą to warsztaty świadomej pracy z ciałem, które będą się odbywać codziennie w godzinach 10-13. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy, zajęcia są darmowe dla wszystkich chętnych, nie obowiązuje rejestracja. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy z matą i dwoma kocami. Warsztaty odbędą się nad jeziorem Stelchno w gminie Jeżewo.

Zajęcia jogi prowadzić będzie Iwona Madej-Karetko:

Zapraszam serdecznie na zajęcia podczas których będziemy nawiązywać kontakt z naszym ciałem poprzez uważną praktykę jogi, ćwiczenia uwalniające napięcia z ciała, techniki relaksacyjne oraz świadomą pracę z oddechem. (…)
J
eśli coś boli, chętniej zagłuszamy symptomy łykając tabletki niż szukamy przyczyny leżącej u podstawy objawu. Jeśli jesteśmy zmęczeni zamiast odpocząć pijemy kolejną kawę. I tak można by wymieniać długo… Jeśli chcesz to zmienić: poczuć swoje ciało, nauczyć się obserwować myśli, oddech, emocje – to te warsztaty są dla Ciebie.
Poznasz i doświadczysz uważnej praktyki jogi, nauczysz się i doświadczysz w praktyce ćwiczeń usuwających napięcia z ciała, poznasz techniki pomagające radzić sobie ze stresem. (…) A to wszystko w pięknym otoczeniu w kontakcie z naturą.”

Warsztaty odbędą się w ramach II Jeżewskich Amatorskich Impresji Artystycznych. Na pozostałe główne punkty programu imprezy (plener rzeźbiarski, warsztaty malarskie oraz fotograficzne) nie ma już miejsc. Imprezę współorganizują m. in. Urząd Gminy Jeżewo oraz Gminny Ośrodek Kulty w Jeżewie.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się ze stowarzyszeniem (tel. 605 660 017, mail stowarzyszenie-krzesiwo@wp.pl lub na profilu stowarzyszenia.

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ