Turniej szachowy „Od przedszkola do matury” [ZDJĘCIA]

0
59
fot. Sławomir Wojciechowski
Bezpłatne ogłoszenia drobne

W sobotę w sali kameralnej S.O.K. „Stokrotka” w Świeciu odbyły się VII Mistrzostwa Szkół „Od przedszkola do matury” w szachach

W turnieju rywalizowali adepci królewskiej gry z Chełmna, Środy Wielkopolskiej, Zielonki, Czapel, Kwidzyna, Pruszcza Gdańskiego i Świecia. Grano w jednej grupie systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Najlepszy dorobek osiągnął Cyprian Sandomierski (MTS Kwidzyn), który zgromadził 6 punktów. Z naszych zawodników najwyżej (3. miejsce) w klasyfikacji ogólnej został sklasyfikowany Franciszek Kinczewski (Gambit Świecie) – 5 pkt. Z kolei wśród dziewcząt najwięcej punktów (5) zdobyła Angelika Leśniak (Gambit Świecie). W „open” była czwarta.

Mistrzami Świecia w poszczególnych kategoriach zostali: Ewelina Kot (Gambit Świecie, SP dziewczęta), Michał Syrkiewicz (UKS TSz Zieloni Zielonka, SP chłopcy), Angelika Leśniak (Gambit Świecie, gimnazjalistki), Cyprian Sandomierski (MTS Kwidzyn, gimnazjaliści) i Damian Zielaskowski (Gambit Świecie, szkoły średnie). Więcej o turnieju w jutrzejszym wydaniu tygodnika „Nowe Świecie”.

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ