TAF Toruń mistrzem Stalex Ligi w Świeciu. Zobacz zdjęcia z gali finałowej

0
fot. Sławomir Wojciechowski

W sobotę zakończył się dwunasty sezon Halowej Ligi Piłki Nożnej „Stalex Ligi” w Świeciu. Po raz pierwszy jej mistrzem została Toruńska Akademia Futsalu

Debiutantka TAF Toruń w finale pokonała Euro-Drób Toruń 6:1 (2:0). Drużyna Michała Suchockiego w całym sezonie nie przegrała żadnego meczu. Wcześniej, także z kompletem zwycięstw, zdobyła Puchar Ligi. Z kolei Michał Suchocki został wybrany MVP sezonu. Zdobył też cztery inne wyróżnienia indywidualne, w tym „złotego buta”.

Więcej emocji przyniósł mecz o 3. miejsce, który rozstrzygnęły dopiero rzuty karne. Po nich Raf-Mix i Partnerzy wygrał z Grestą/Espack/Sadowska 9:8. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2. Utrzymał się on też po dwóch dogrywkach pięciominutowych. Gala finałowa to także występy artystyczne. Świeckiej publiczności zaprezentowali się Krzysztof K.A.S.A. Kasowski, tancerki latino solo z Milhausen Dance Center. Natomiast ekipa Patman Crew przygotowała efektowny show z użyciem telebimu. Gościem niespodzianką okazał się były reprezentant Polski w piłce ręcznej Artur Siódmiak. Więcej o gali finałowej w czwartek w kolejnym wydaniu tygodnika „Nowe Świecie”.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Otrzymuj powiadomienia w sprawie tego tematu  
Powiadom o