W sobotę odbędzie się Gala Finałowa Stalex Ligi z wieloma atrakcjami

0
142
Bezpłatne ogłoszenia drobne

Już jutro poznamy mistrza dziesiątej edycji Stalex Ligi w Świeciu. Będzie nim Euro-Drób I Toruń lub Raf-Mix/Stalwit/Kamnel/Rasz Świecie

Na pewno w sobotę o godz. 18 warto pojawić się w hali widowiskowo-sportowej w Świeciu. Na żywo będzie można zobaczyć m.in. legendarnego komentatora z TVP Dariusza Szpakowskiego. Organizatorzy przygotowali galę z pompą. Głównymi jej aktorami będą drużyny walczące o medale. Najpierw o brąz zmierzą się Gresta/Espack/Sadowska Świecie z Unisław Team PBDI. Świecianie staną przed szansą zdobycia pierwszego medalu świeckiej halówki.

Z kolei o złoto zagrają najbardziej utytułowane zespoły Stalex Ligi, mające na koncie po trzy mistrzowskie korony. W ostatnich trzech latach triumfował Euro-Drób I Toruń. Czy Raf-Mix/Stalwit/Kamnel przerwie jego hegemonię? Oba zespoły zmierzyły się raz w tej edycji w ramach Extraligi. Torunianie wygrali wówczas 8:2, ale z pewnością teraz zespół Marcina Wanata zawiesi wysoko poprzeczkę. Przypomnijmy, że Euro-Drób i Raf-Mix już po gali zagrają też o Puchar Ligi. Jednak zdecydowanie ważniejszym trofeum jest mistrzostwo.

Coś dla ucha i oka

Tradycyjnie emocjom piłkarskim towarzyszyć będą występy artystyczne i nie tylko. Gośćmi specjalnymi Gali Finałowej będą Dariusz Szpakowski, Andrzej Strejlau i Maciej Szczęsny. W komentowaniu meczów popularnego „Szpaka” wspomoże Hubert Malinowski z TVP Bydgoszcz. W tanecznym show zaprezentują się Cheerleaders Gdynia i uczestnicy programu „Mam talent” z formacji Black&White. Odbędzie się też pokaz kalisteniki w wykonaniu Street Workout Świecie. Natomiast parodie znanych piosenek zaprezentuje Letni Chamski Podryw znany z youtube. Na pewno warto to wszystko zobaczyć na żywo. Wstęp na galę będzie wolny.

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ