Start Warlubie wygrywa w Świeciu, Tor Laskowice rozgromiony [ZDJĘCIA]

0
415
Bezpłatne ogłoszenia drobne

W sobotę na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Świeciu rozegrano kolejne spotkania kontrolne

Tym razem kibice nie obejrzeli sparingu Wdy Świecie, bo ta pojechała do Ostródy zmierzyć się  z trzecioligowym Sokołem. Wygrała 2:1. Tymczasem w Świeciu zagrali m.in. przedstawiciele IV ligi i klasy okręgowej.

Tor Laskowice uległ czwartoligowej Chełminiance Chełmno 1:10 (0:4). Honorowego gola dla niego strzelił na 1:4 Michał Łytkowski. Laskowiczanie zaprezentowali się bardzo słabo.

Z kolei Start Warlubie pokonał Mustanga Ostaszewo 6:4 (4:0). Czwartoligowiec dobrze zagrał w ostatnich 10 minutach przed przerwą, gdy strzelił cztery gole. W 2. Części warlubianie byli już mniej skuteczni. Bramki dla Startu strzelali Michał Zarembski 2 (pierwsza z rzutu karnego), Kuba Binerowski 2, Adam Reise i Adrian Balewski.

Więcej o obu meczach oraz sparingach  innych drużyn z regionu napiszemy w kolejnym wydaniu tygodnika “Nowe Świecie”.