Amatorska Liga Trzech Miast, czyli herosi w akcji [ZDJĘCIA]

0

W sobotę w klubie Herobox Świecie odbyły się drugie zawody crossfit „3 City Amateur Leauge”

Wystartowało 36 zawodników (w tym 16 kobiet) ze Świecia, Bydgoszczy i Grudziądza. Rywalizacja odbyła się w kategoriach prosiaczki, dziki i masters+35. Herosi sprawdzili się w trzech WOD-ach. Reprezentanci Herobox Świecie zdobyli 10 medali, w tym 2 złote, 4 srebrne i 4 brązowe. Swoje kategorie wygrali Leszek Plak (prosiaczki men) i Klaudia Subkowska (masters women +35). Drugie miejsca zajęli: Tyberiusz Mazurek (masters men +35), Mateusz Belt (dziki men), Magdalena Litwińczuk (masters women +35) i Marta Górska (dziki women). Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli: Dawid Mazur (masters men +35), Julia Filewska (prosiaczki women), Marcin Wasilewski (dziki men) i Małgorzata Stachowska (dziki women).