WSD/Twoja Szkoła Grudziądz sprawiła w Świeciu niespodziankę [ZDJĘCIA. WIDEO]

0
102
fot. Sławomir Wojciechowski
Bezpłatne ogłoszenia drobne

W sobotnim meczu 1/32 finału Halowego Pucharu Polski, który rozegrano w Świeciu, środowiskowa drużyna okazała się lepsza od beniaminka grupy północnej I ligi

WSD/Twoja Szkoła Grudziądz pokonała KS Credo Futsal Piła 6:3 (0:2). Do przerwy było zgodnie z planem. Po golach Jakuba Skwarka i Mateusza Kosteckiego 2:0 wygrywał pierwszoligowiec. Grudziądzanie nie mogli znaleźć sposobu na świetnie broniącego Łukasza Kozłowskiego. W 2. części Credo zmieniło bramkarza. I to wykorzystali Michał Majka i jego koledzy. Po strzałach Patryka Stankiewicza i Sebastiana Fiałkowskiego był remis 2:2. Pilanie zdołali odpowiedzieć strzałem z rzutu wolnego Mateusza Kosteckiego. Potem trafiali już wyłącznie gracze z Grudziądza. Kolejno: Michał Majka, Amadeusz Olszewski, Patryk Stankiewicz i Sebastian Cyrankowski. Goście z Piły nie wykorzystali rzutu karnego przedłużonego.

WSD/TWOJA SZKOŁA GRUDZIĄDZ – KS CREDO FUTSAL PIŁA 6:3 (0:2)
Bramki: Patryk Stankiewicz 2 (21, 34), Sebastian Fiałkowski (23), Michał Majka (28), Amadeusz Olszewski (33), Sebastian Cyrankowski (36) – Mateusz Kostecki 2 (20, 27), Jakub Skwarek (8).
WSD: Angowski – Górski, Chodyna, Piskorski, Krohn oraz Stankiewicz, Śmietanko, Fiałkowski, Majka, Olszewski, Cyrankowski.
Credo: Kozłowski – Waszak, Konert, Karolewski, Kostecki oraz Kujawski, Suszycki, Kwiatkowski, Góźdź, Skwarek, Knapiński, Kuliński.

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ