Tor Laskowice wiktorią pożegnał piłkarski rok [ZDJĘCIA]

0
233
Bezpłatne ogłoszenia drobne

Dwubramkową wygraną z beniaminkiem z Lisewa rundę jesienną zakończyli piłkarze z Laskowic

W meczu 15. kolejki klasy okręgowej Tor Laskowice wygrał z Victorią Lisewo 3:1 (0:1). Trener Dariusz Wójcik nie mógł skorzystać z usług Daniela Grzywaczewskiego (kartki) i Fabiana Chabowskiego (praca). Osłabienie siły ofensywnej było widoczne do przerwy. Laskowiczanie mieli problemy z wypracowaniem klarownych okazji. Co prawda, w 17. min. zdobyli gola, ale Adam Sobierajski był na „spalonym”. W 26. min. mogło być 0:1, lecz Kamil Rakowski wygrał pojedynek sam na sam z Krystianem Rybackim. Pięć minut później laskowiczanie przeprowadzili składną kontrę, jednak Jakub Bagiński źle dogrywał do kolegów i obrońca wybił piłkę. W 31. min. znów groźnie było w polu karnym Toru, ale utracie gola w ostatniej chwili zapobiegł Piotr Żurek. W 43. min. Cezary Siwek dał prowadzenie gościom wykorzystując dobre podanie Rybackiego.

W 2. części trener Toru przesunął do ataku Piotra Żurka. I to był skuteczny manewr, bo ten miał udział przy wszystkich bramkach. W 59. min. po podaniu „Bako” do remisu doprowadził Michał Macura. W 77. min Żurek sam trafił do siatki. Dwie minuty później Macura skutecznie dobił piłkę po wcześniejszym strzale Żurka i interwencji bramkarza. Tor wygrał po raz szósty w sezonie. Pierwszą rundę kończy na 9. miejscu (20 punktów).

TOR LASKOWICE – VICTORIA LISEWO 3:1 (0:1)
Bramki: Michał Macura 2 (59, 79), Piotr Żurek (77) – Cezary Siwek (43).
Tor: Rakowski – Kotala, Żurek, P. Słaby, Góra – Łytkowski, Roman – Kozicki (57. Warchoł), Sobierajski (75. M. Słaby), Bagiński (57. Gładek) – M. Macura.