Jaki garaż wybrać? Pomocą służy firma Alicja

0

Garaż do rzecz, która interesuje niemal każdego zmotoryzowanego. Dla tych, którzy nie mają garażu idealnym rozwiązaniem jest zakup garażu wolnostojącego.

Szeroką ofertę posiada firma Alicja, która produkuje garaże, wiaty i inne konstrukcje w każdym wymiarze, wykorzystując wyłącznie najlepszej jakości materiały pochodzące od sprawdzonych dostawców.

Garaż blaszany jest wygodnym i niedrogim rozwiązaniem. Jest lekki i łatwy w montażu, dzięki czemu można go błyskawicznie rozstawić we właściwie każdym miejscu, nawet na małym kawałku gruntu.
Garaż blaszany świetnie sprawdzi się również jako budynek gospodarczy, budynek budowlany, czy przydomowy warsztat.
Kolejnym rozwiązaniem jest garaż ocieplany, który również znajduje się w ofercie firmy Alicja. Stelaż takiego garażu jest spawany i skręcany za pomocą śrub i wkrętów, a poszycie jest ocieplane standardowo rdzeniem styropianowym. Istnieje również możliwość wykonania płyt z rdzeniem poliuretanowym lub z wełny mineralnej. Kolor poszycia garaży dobieramy z dostępnej palety kolorów RAL. Garaże ocieplane są nie tylko atrakcyjne wizualnie ale również dzięki temu, że są izolowane nie występuje w nich zw. ”efekt rosy” – mówi Krzysztof Gębala, prezes ZHPU Alicja.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym reklamowym dodatku budowlanym opublikowanym na łamach Nowego Świecia 6 września 2018r.

Dodaj komentarz

avatar
  Otrzymuj powiadomienia w sprawie tego tematu  
Powiadom o