Doktor Marek Migalski lubi słuchać rocka, ale nie gardzi też disco polo w wykonaniu Martyniuka

8
Marek Migdalski
Marek Migdalski

Najważniejsza dla niego zawsze będzie rodzina. A fascynuje go pomaganie innym

Doktor Marek Migdalski urodził się blisko 30 lat temu w Toruniu. Tam też uczęszczał do IV Liceum Ogólnokształcącego. Studia ukończył na CM w Bydgoszczy UMK w Toruniu na kierunku lekarskim.

Jest kochającym mężem Ewy oraz wspaniałym ojcem Olgi. Lubi aktywnie spędzać czas: jeździ na rowerze, grywa z kolegami w piłkę nożną na orliku. Wielki fan żużla. Jego największym marzeniem była kochająca rodzina. – Od zawsze rodzina była, jest i będzie dla mnie na pierwszym miejscu. Oczywiście mam również małe marzenie z rodzaju tych materialnych, jakim jest samochód sportowy – mówi.

Dlaczego postanowił zostać lekarzem? – Fascynuje mnie pomaganie innym ludziom. Nigdy nie ciągnęło mnie do straży, czy policji, od zawsze wiedziałem, że chcę studiować medycynę – dodaje. Od czterech lat pracuje w Nowym Szpitalu w Świeciu. Specjalizuje się w medycynie ratunkowej, ortopedii.

Jaka sytuacja zawodowa najbardziej utkwiła Markowi w pamięci? – Jestem wielkim przeciwnikiem dopalaczy. Szczególnie pamiętam przypadek, w którym młody chłopak wyskoczył z trzeciego piętra, będąc właśnie pod wpływem tych używek – mówi doktor Marek.

- Reklama -

Uwielbia słuchać rocka, szczególnie zespół U2. Ale nie gardzi też disco polo w wykonaniu zespołu Zenka Martyniuka. Jego ulubionym aktorem jest Russel Crowe. Najchętniej ogląda filmy sensacyjne.

Ten artykuł ukazał się w szóstym numerze tygodnika Nowe Świecie (styczeń 2017). Więcej ciekawych sylwetek z powiatu świeckiego znajdziesz w naszym tygodniku w każdy czwartek

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Otrzymuj powiadomienia w sprawie tego tematu  
najnowszy najstarszy najlepszy
Powiadom o
DM
Gość

Bardzo dobry lekarz, nie zbywa pacjenta, jest dociekliwy niczym dr House.

Tomek
Gość

Gdyby tylko tacy lekarze pracowali w Świeckim NZOZie, to całe województwo leczyloby się u nas. Mega pozytywna jednostka! Nigdy nie odmówi pomocy, a nawet wyręczy z chęcią innych lekarzy, którym już „ciężko”… Szczerze podziwiam jego zapał do pracy!

No
Gość

„Doktor”w tym wieku? I Oczywiscie sluchawki na szyi musza byc,by nikt nie mial watpliwosci,ze to „doktor”Żenada?

Przemyslny
Użytkownik
Przemyslny

Osobiście znam przypadek ze Szpitala w Świeciu gdy młody człowiek po dopalaczach „ się zagotował „ . Czasami do dopalaczy dodawane są środki znacznie podnoszące temperaturę ciała , pacjent tego nie przeżył .

marta zwiewka
Gość
marta zwiewka

Wspanialy Doktor super zajmuje sie pacjentami.mialam okazje jak przyjechalam z 2letnia coreczka na sor.polecam tylko do tego doktora

Macias
Gość
Macias

Bardzo miły i konkretny gość.Profesjonalista

Halina
Gość
Halina

Miły, rzetelny lekarz. Potrafi się zająć pacjentem i doradzić. nie zbywa, nie narzeka. Opinia dotyczy złamanej ręki u starszej osoby.

KarAl
Gość

Lekarz z powołania.Kiedy w Sylwestra pojechałam z synkiem z urazem stopy,zostałam meega zaskoczona podejściem personelu a przede wszystkim tego lekarza.Podejscie wspaniałe w 3 minuty uspokoił spanikowanego dwulatka ….. naprawdę dziękuję .I Polecam tylko Pana Doktora