Jamajka w sierpniowy chłodny wieczór. Z Mesajahem śpiewała cała publiczność [ZDJĘCIA]

0
Gęsto pod sceną zrobiło się dopiero przy Mesajahu

W nocy z soboty na niedzielę zakończyła się pierwsza edycja CSW Reggae Festiwal. Biletowaną część koncertów zorganizowano w amfiteatrze. Przy gwieździe wieczoru – Mesajahu – pod sceną bawiło się około trzysta osób

Wcześniej gromadzącą się powoli publiczność rozgrzewali muzycy z doskonale już kojarzonego w Świeciu chełmińskiego Myasta oraz członkowie Etna Kontrabande. Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru był jednak Mesajah.

Szybko osoby dotychczas przesiadujące na ławkach przeniosły się pod scenę, gdzie ze swoim idolem śpiewały każdy utwór. Wśród tłumy dominowały młode osoby, ale nie brakowało też dojrzałych słuchaczy.

Najwytrwalsi po koncercie oczekiwali pod tylnym wyjściem z amfiteatru, żeby móc sfotografować się z gwiazdą bądź dostać autograf od muzyka, ale Mesajah do świecian nie wyszedł.

W tym samym czasie w Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej OKSiR prezentowali się Dj Czester, Adrian Pawłowski, pomysłodawca festiwalu wraz z zaprzyjaźnionym lubelskim wokalistą TaLLibem Tomaszem Słotą.

- Reklama -

Fani pozytywnej jamajskiej energii nie mieli szczęścia do pogody. Przez całą sobotę padało. Wieczorem się wypogodziło, ale był to pierwszy chłodny weekend tych wakacji. Dopiero muzyka ulubionych wykonawców porwała ludzi do wspólnej zabawy.

 

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Otrzymuj powiadomienia w sprawie tego tematu  
Powiadom o