Kino Wrzos bije się o promocję

0
820
Kino w Świeciu może wygrać promocję na portalu kulturaonline.pl
Bezpłatne ogłoszenia drobne

Na portalu kulturaonline.pl trwa głosowanie na najlepsze kino studyjne w Polsce. Świeckie kino znalazło się w gronie 40, na które można oddać głos

Głosowanie potrwa do 21 listopada. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta. Link do strony, na której można oddać głos na kino WRZOS:
http://kulturaonline.pl/najlepsze,kina,studyjne,glosujemy,t…

– W dobie wielkich sieci kinowych wydawałoby się, że kameralne kina studyjne odchodzą do lamusa… nic bardziej mylnego! Kina studyjne istnieją i mają się całkiem dobrze. Są świetną alternatywą, dla tych, którzy lubią oglądać filmy spoza głównego nurtu w kameralnej atmosferze – piszą organizatorzy plebiscytu. Zwycięzca wygrywa darmową kampanię promocyjną na portalu.

Świeckie kino zgromadziło na razie na swoim koncie 145 głosów. Częstochowska Iluzja ma ich ponad 300, ale bydgoski Orzeł raptem 20. Wrzos plasuje się także przed Gdyńskim Centrum Filmowym, które zebrało 62 głosy.

Kino w Świeciu istnieje od 14 lutego 1959 roku. Od 2007 roku należy do Sieci Kin Studyjnych, a od 2013 również do Sieci Kin Cyfrowych. Oferuje pokazy premierowe, projekcje w ramach DKF, poranki dla dzieci, filmowe spotkania dla kobiet, przeglądy filmów studyjnych, warsztaty dla dzieci i młodzieży (np. trwająca właśnie Polska Bajka) i maratony filmowe.

Przypominamy, że w czwartek o godz. 18 zaprezentowany zostanie film animowany przygotowany przez dzieci w ramach warsztatów animacji. Dziś także oglądać można wystawę eksponatów z kultowej wytwórni Se-Ma-For. Wstęp wolny.

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ