Stand-up w Świeciu już w przyszłym tygodniu. Dobra zabawa dla pełnoletnich gwarantowana

0
134
Piotr Popek będzie jedną z gwiazd kolejnego stand-upu w Świeciu. Od popularnego rapera "różni go wszystko"
Bezpłatne ogłoszenia drobne

Tym razem na scenie zaprezentuje się trzech mężczyzn. Sebastian Rejent, Piotr Popek i Tomasz Kwiatkowski będą zabawiać publiczność w sobotę, 12 listopada, o godz. 19 w OKSiR w Świeciu

Już po raz drugi zespół komików gościć będzie na scenie Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej OKSiR-u. Gospodarz show, Tomasz Kwiatkowski, tym razem do towarzystwa zaprosił Sebastiana Rejenta i Piotra Popka.

– Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu… i nie było to dziecko. Sukces – piszą o nim organizatorzy. – Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego. Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało,
że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

– Człowiek młody wiekiem, ale o bardzo zmęczonej i podstarzałej duszy – to słowa, którymi organizatorzy charakteryzują Piotra Popka, drugą gwiazdę. – Bardzo spokojna, ale niepokojąca osobowość sceniczna. Nie należy mylić ze znanym raperem, ponieważ różni ich wszystko. Przede wszystkim, jest duża szansa, że Piotrek wciągnie wszystkie dobre emocje z otaczających go ludzi i zje je na śniadanie.

Bilety w cenie 20 zł dostępne w Punkcie Informacji OKSiR (poniedziałek-piątek, godz. 9:30-16:30), w sklepiku kina WRZOS oraz bezpośrednio przed występem w Cafe Kultura.

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ