Bezpłatne ogłoszenia drobne

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. Z tą uroczystością związana jest, coraz popularniejsza w Polsce, anglosaska zabawa Halloween. Sprawdzamy, jakie atrakcje przygotowano w tym roku w Świeciu

Halloweenowy Otwarty Trening Street Workout Świecie

31 października na Hali Widowiskowo-Sportowej, w godzinach 18.00-20.00 po raz kolejny odbędzie się otwarty trening, który po raz drugi będzie w wersji halloweenowej.
Każdy kto jest zainteresowany czym jest kalistenika, chciałby zobaczyć jak w praktyce wygląda taki trening, lub chciałby spróbować swoich sił, ma możliwość wzięcia udziału w otwartym treningu, który w ten dzień jest całkowicie darmowy. Trening rozpocznie się od rozgrzewki, później przeprowadzony zostanie trening bazowy a następnie trening główny. Po zakończeniu treningu będzie czas wolny, podczas którego instruktorzy będą dostępni dla wszystkich uczestników i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Street Workout Świecie, to grupa zajmująca się kalisteniką. Kalistenika to aktywność fizyczna polegająca na ćwiczeniach z wykorzystaniem masy własnego ciała, jak np. pompki, mostki, podciąganie, dipy. Sport ten ma pozytywny wpływ na układ krwionośny człowieka, rozwija ciało, zwiększa siłę i wytrzymałość.

Maraton filmowy Halloween

31 października o godzinie 21.30 w Studyjnym Kinie Cyfrowym WRZOS, odbędzie się maraton filmowy, podczas którego można będzie obejrzeć trzy horrory: The canal, Worry Dolls i Lights out.

The canal (Kanał)- to historia o mężczyźnie, który odkrywa, że w domu, w którym mieszka przed laty doszło do potwornego mordu. W momencie kiedy znika jego żona, mężczyzna podejrzewa, że duch mordercy wziął sobie za cel jego rodzinę.

Worry Dolls- jest to krwawa opowieść o morderczej sile laleczek VooDoo. Akcja rozpoczyna się w starym, opuszczonym szpitalu, w którym uwięziona jest młoda, pokaleczona dziewczyna. Próbuje ją zabić młody mężczyzna, który w rękach trzyma malutkie, drewniane lalki.

Lights out (Kiedy gasną światła)- Kobieta jest nawiedzana przez przerażającą istotę w tajemniczy sposób związaną z jej matką. Kobieta nie ma wątpliwości, że jej życiu zagraża niebezpieczeństwo, zwłaszcza kiedy gasną światła…

Karnet na maraton filmowy kosztują 20 zł.

Happy Halloween Cafe Kultura

W ten wieczór Cafe Kultura zaprasza koncert, podczas którego zagrają: Larix(BrainWash), Ane(Xlnt rec.), Martha. Wieczór zatem będzie w klimacie mrocznych elektronicznych beatów, techno czy tech-house. Wstęp wolny.

halloween-cafe-kultura

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ