100 numerów „Nowego Świecia” to jest nasz wspólny wielki sukces. Dziękujemy!

2

Drodzy Czytelnicy, dzisiaj ukazał się setny numer tygodnika „Nowe Świecie”. To świetna okazja, by podzielić się z Państwem naszym wspólnym sukcesem. Otóż, po niespełna dwóch latach od ukazania się pierwszego numeru, „Nowe Świecie” to dziś największy, nie tylko w powiecie, ale w całym województwie kujawsko-pomorskim tygodnik lokalny

Liczba czytelników „Nowego Świecia” od dwóch lat nieustannie rośnie, i to w czasach gdy wydawcy w całej Polsce narzekają na spadki sprzedaży gazet i wieszczą rychły upadek prasy drukowanej. Sprzedaż każdego numeru wynosi obecnie blisko 5500 egzemplarzy. Dla porównania sprzedaż „Czasu Świecia”, dodatku do Gazety Wyborczej nie przekracza 4 tys. egzemplarzy. „Nowe Świecie” to dziś także największy tygodnik w całym województwie kujawsko-pomorskim (dane na podstawie deklaracji wydawców, dotyczą pierwszej połowy października 2018r.). Wyprzedziliśmy popularne w swoich powiatach, ukazujące się od dziesięcioleci m.in. „Pałuki” i „Tygodnik Tucholski”.

Czemu zawdzięczamy ten spektakularny sukces?  – Po prostu udało nam się zdobyć zaufanie Czytelników, za co serdecznie dziękuję – mówi redaktor naczelny Krzysztof Grzechowiak. – Nasi Czytelnicy docenili to, że pokazujemy powiat przez pryzmat ludzi stąd. Ludzi ze swoimi problemami, ale też radościami i sukcesami. W odróżnieniu od innych mediów nie epatujemy przestępczością, chętniej pokazujemy rzeczywistość od tej lepszej strony, bo ona jest bliżej prawdy. W powiecie żyje mnóstwo ciekawych ludzi osiągających sukcesy, pełnych pasji, o niebanalnych zainteresowaniach. To o nich warto pisać – dodaje redaktor naczelny.

Nasza redakcja planuje już dalszy rozwój, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Czytelników i Ogłoszeniodawców. – Chcemy tygodnik ciągle wzbogacać o nowe treści, będzie m.in. jeszcze więcej poruszających ludzkich historii, interwencji w ważnych dla mieszkańców sprawach oraz użytecznych informacji z rynku pracy w naszym powiecie – zapowiada zastępca redaktora naczelnego Maciej Ciemny.

– Sukces i popularność naszego tygodnika to także świetna informacja dla naszych Ogłoszeniodawców – mówi Emilia Ejankowska, dyrektor ds. marketingu „Nowego Świecia”. – A jeśli do wydania drukowanego dodamy duży zasięg naszego portalu nswiecie.pl, to mamy w efekcie niewątpliwie najlepszą, komplementarną ofertę reklamową dla firm w naszym powiecie. Zapraszamy do współpracy!

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Otrzymuj powiadomienia w sprawie tego tematu  
najnowszy najstarszy najlepszy
Powiadom o
Grażyna Styczeń
Gość
Grażyna Styczeń

Gratuluję sukcesu i życzę dalszego rozwoju Państwa tygodnika. 🙂
Pozdrowienia dla całej drużyny…

Anonimowo
Gość
Anonimowo

…cieszę się razem z Wami!