Sukcesem zakończyła się II edycja Świecia za pół ceny

0
Nadesłane

Zadowoleni są mieszkańcy jak i partnerzy weekendu za pół ceny

Od ubiegłego piątku do niedzieli mieszkańcy naszego regionu mieli okazję skorzystać z 50% zniżek u dwudziestu partnerów akcji. Udział w „Świeciu za pół ceny” wzięły świeckie restauracje, pizzerie, kluby, sklepy oraz instytucje sportowo-rekreacyjne, które w tym terminie obniżyły o połowę cenę wybranego przez siebie asortymentu. Firmy, które wzięły udział w akcji były oznaczone specjalnymi plakatami. Promowaliśmy je na łamach naszego tygodnika, portalu, fanpage akcji na Facebooku. Zapowiedź wydarzenia można było usłyszeć w Radio Pik oraz w RMF MAXXX.

Weekend za pół ceny przyniósł wielorakie korzyści. Wsparł wizerunek Świecia w powiecie i regionie jako miasta, w którym można aktywnie spędzić czas, wybrać się na obiad, jak również zrobić zakupy. Akcja spotkała się dużym zainteresowaniem mieszkańców jak i partnerów akcji. Dla firm była to doskonała okazja do zareklamowania się i zaproszenia mieszkańców do skorzystania z oferowanych usług. Jak również szansa na to, że zadowolony klient ponownie zrobi u nich zakupy.

-Cieszę się, że w drugiej edycji „Świecia za pół ceny” wzięło udział tyle firm. Była to dobra okazja do ich bezpłatnej promocji i reklamy. Dzięki niej wiele osób wyszło z domu i skorzystało z oferowanych produktów u lokalnych partnerów, nie martwiąc się o grubość portfela. Takie akcje są potrzebne w naszym mieście – mówi Krzysztof Kułakowski – zastępca burmistrza Świecia.

Odzew w drugiej edycji był jeszcze większy niż w ubiegłym roku, co potwierdzają opinie partnerów wydarzenia – Akcję „Świecie za pół ceny” uważamy za niezwykle udaną i potrzebną, ponieważ tylko w tym wyjątkowym dniu panie miały możliwość nabycia naszych pakietów na bardzo korzystnych warunkach. Klientki były niezwykle zainteresowane, a my miałyśmy mnóstwo pracy i satysfakcji – podzieliła się z nami wrażeniami właścicielka Studia Figura, Kamila Lis.

- Reklama -

Zadowoleni z frekwencji są również właściciele wszystkich firm gastronomicznych biorących udział w akcji – W ubiegłym roku braliśmy udział w weekendzie za pół ceny i byliśmy z niego bardzo zadowoleni, ale ta edycja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Przez trzy dni mieliśmy kolejkę – największym powodzeniem cieszyła się karkówka w warzywach, którą serwowaliśmy za jedyne 7 zł – opowiada nam Patryk Waśkowski, właściciel restauracji.

Jednak nie samym jedzeniem człowiek żyje 🙂 Dzięki oferowanym zniżkom wielu mieszkańców zdecydowało się w weekend odwiedzić obiekty rekreacyjno-rozrywkowe – Jestem zadowolony, że przyłączyłem się do akcji- dzięki niej pojawiło się w kręgielni sporo nowych klientów. Największy ruch mieliśmy w sobotę – opowiedział Klaudiusz Sikorski, właściciel świeckiej kręgielni.

Sporo osób zdecydowało się za pół ceny skorzystać z biletów dwugodzinnych w Parku Wodnym. Ariel Stawski, kierownik Parku Wodnego zauważył, że frekwencja na basenie w drugiej edycji „Świecia za pół ceny” była wyższa niż w ubiegłym roku- W niedzielę od godziny 11 do wieczora mieliśmy cały czas kolejkę-wyznał.

- Reklama -

W weekend bardzo dużo osób odwiedziło Jublilera Kozłowscy. Najwięcej klientów zdecydowało się na powiększanie lub zmniejszanie obrączek oraz naprawę uszkodzonej biżuterii. Cieszymy się z odzewu z akcji, na pewno weźmiemy w niej udział w przyszłym roku – wyznała nam Beata Kozłowska-Mazur, właścicielka sklepu.

Zadowoleni przedsiębiorcy to jedno, ale trudno opisać radość mieszkańców regionu, którzy mogli zjeść czy zrobić zakupy nie martwiąc się o wysokość rachunku. -Wybrałam się ze znajomymi na pizzę do Sowy. Za największą, 50 cm pizzę zapłaciliśmy niecałe 30 zł, czyli tyle, ile normalnie zapłacimy za małą. Była pyszna i na pewno tam wrócimy – powiedziała nam zadowolona klientka. Dużym zainteresowaniem cieszyła się oferta sklepu Brico Marche, gdzie za pół ceny można było nabyć m.in. meble ogrodowe – Rok temu zakupiliśmy za pół ceny meble do ogrodu. W tym roku dzięki weekendowi za pół ceny taniej nabyliśmy basen. Z tego zakupu najbardziej cieszą się nasze dzieci- wyznał spotkamy na zakupach pan Marcin.

Otrzymaliśmy od czytelników sporo miłych słów dotyczących organizowanej akcji. Jednak największe podziękowania kierujemy w stronę Urzędu Miasta w Świeciu, bez którego wsparcia akcja nie mogłaby się odbyć.

Dodaj komentarz

avatar
  Otrzymuj powiadomienia w sprawie tego tematu  
Powiadom o