22-latka zatrzymana w sprawie śmierci świecianina

0
policja

Policjanci ze świeckiej komendy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności śmierci 29-latka. Do sprawy przesłuchani zostali świadkowie. Funkcjonariusze zatrzymali 22-letnią kobietę i osadzili w policyjnym areszcie

 

Wczoraj (15 lipca) około godziny 7 dyżurny policji w Świeciu otrzymał informację z pogotowia ratunkowego, że w jednym z mieszkań na terenie Świecia ratownicy udzielają pomocy medycznej mężczyźnie z raną kłutą klatki piersiowej. W trakcie udzielania pomocy mężczyzna zmarł. Z relacji lekarza wynikało, że pacjent miał obrażenia, które mogły przyczynić się do jego śmierci i najprawdopodobniej zostały zadane przez inną osobę.

Sprawą natychmiast zajęli się świeccy policjanci. Funkcjonariusze ustalili tożsamość mężczyzny. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Świecia. Na polecenie prokuratora rejonowego ciało zostało zabezpieczone, a policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło podczas awantury domowej.

Pracujący nad sprawą policjanci szybko ustalili osobę, która mogła mieć związek ze śmiercią świecianina. Zatrzymana została 22-letni kobieta. Teraz śledczy ze świeckiej komendy pod nadzorem prokuratora gromadzą w tej sprawie materiał dowodowy.

- Reklama -

Niewykluczone, że dziś (16.07.2017) 22-letniej mieszkance Świecia ,w Prokuraturze Rejonowej w Świeciu, zostanie przedstawiony zarzut zabójstwa, za co grozi jej nawet dożywocie.

Źródło: KPP w Świeciu

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Otrzymuj powiadomienia w sprawie tego tematu  
Powiadom o