Nie kupuj „kota w worku”

0

Szukasz używanego auta za rozsądną cenę, ale boisz się kupić „kota w worku”? Z programem Das WeltAuto ominą Cię niemiłe niespodzianki. Dlaczego? Powodów jest kilka.

Sprawdzony stan techniczny pojazdów.

Przed przystąpieniem do programu, każdy samochodów przechodzi bardzo rygorystyczny test kontrolny. 117 etapów weryfikuje nawet najdrobniejsze elementy i pozwala znaleźć pojazdy w idealnym stanie technicznym.

Sprawdzony przebieg i pochodzenie pojazdów.

Wiemy jak ważne jest źródło pochodzenia pojazdów. Możemy zagwarantować niezawodność samochodów, ponieważ znamy ich dokładną historię. Zasady są proste: dajemy Ci pewny wybór.

- Reklama -

Pewna decyzja.

Z nami sprawdzisz, czy wybrany model do Ciebie pasuje. Dajemy Tobie możliwość wypróbowania pojazdu podczas jazdy testowej. Zależy nam, aby samochód był idealnie do Ciebie idealny – z nami znajdziesz pojazd, którego szukasz.

Gwarancja

- Reklama -

Samochód używany z gwarancją?! Istnieje możliwość ubezpieczenia pokrycia kosztów awarii samochodów. Unikasz dzięki temu nieoczekiwanych wydatków, serwisując auto w  Autoryzowanych Stacjach Obsługi – zawsze z użyciem oryginalnych części zamiennych i zgodnie z technologią producenta.

Z programu Das Welt Auto skorzystasz w Bydgoszczy, w Salonie ŠKODY:

ŠKODA BIERANOWSKI
Bydgoszczy, ul. Aleje Jana Pawła II 127
52 320 56 50
www.bieranowski.pl