Marzysz o nowym samochodzie? W Salonie ŠKODY w Bydgoszczy możesz zostawić swoje auto i wymienić je na nowe na świetnych warunkach!

To proste! Wszystko załatwisz w jednym miejscu! Jeżeli Twój samochód ma mniej niż 10 lat i przebieg mniejszy niż 250 000 km, przy wymianie możesz otrzymać dodatkowy rabat na nowe auto! Uwaga, w tym wypadku promocje się łączą – otrzymujesz rabat niezależnie od bieżących akcji promocyjnych.

Zyskujesz podwójnie:

  • cena nowego auta jest obniżona o wartość odkupionego pojazdu
  • otrzymujesz dodatkowy rabat
    Na ŠKODĘ Citigo otrzymasz 1000 zł zniżki

CITIGO jest powszechnie znana jako auto, które lubi miasto. Parkowanie nie jest problemem – dla niej wszędzie znajdzie się miejsce. CITIGO wyróżnia szeroka gama kolorystyczna, która zaspokoi każdy gust.

ŠKODA CITIGO

- Reklama -

Za Fabię, Rapida i Octavię zapłacisz 1500 zł mniej.

Fabia, to auto, które przeżywa drugą młodość. Jej odświeżona odsłona znalazła grono wielbicieli. Dzięki ostrym krawędziom i czystym powierzchniom, ten klasyczny model nabrał nowego charakteru.  ŠKODA FABIA

Rapid, to model, który zapowiedział nową erę SKODY. Od fazy projektu tworzony w duchu nowego języka designu, gwarantuje elegancki wygląd.

- Reklama -

ŠKODA RAPID

Octavia, to model wszystkim znany i lubiony. Od lat kojarzy się z ponadczasową elegancją. Idealny dla potrzeb rodziny, choć świetnie sprawdza się też w biznesie.

ŠKODA OCTAVIA

A Superba otrzymasz taniej o 2500 zł.

Superb łączy luksus i bezpieczeństwo. Ta topowa wersja występuje w dwóch odsłonach: eleganckiej i sportowej. Jest to model dla każdego, kto ceni sobie ekskluzywne wykończenie.

ŠKODA SUPERB

Z programu możesz skorzystać w Autoryzowanym Salonie ŠKODY w Bydgoszczy. Promocja dostępna w ramach programu Das Welt Auto.

ŠKODA BIERANOWSKI
Bydgoszczy, ul. Aleje Jana Pawła II 127
52 320 56 50
www.bieranowski.pl